HAKKIMIZDA

1964 Yılında 100 m² lik bir işletmede Tarım Makineleri imalatı ile ticari hayatına başlayan ERDEM SANAYİ-MAHMUT ERDEM şahıs işletmemizin devamı olan firmamız, bugün 9.500 m² kapalı 22.500 m² açık olmak üzere toplam 32.000 m² lik alana sahip işletmelerinde, sahip olduğu teknoloji ve tecrübeyle başta Tarım Makineleri imalatı olmak üzere, CNC Lazer Kesim ile Metal İşleme, Talaşlı İmalat, Kaynaklı İmalat yanında projeye ve numuneye göre imalatlar da gerçekleştirmektedir.

Gelişime ve değişime açık olan firmamız, sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek, sektöründe öncü firma olmak için kalite, güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

Üretimi yapılan makine ve imalatlar, mühendis ve tekniker kadromuz tarafından 3 boyutlu CAD programlarında tasarlanmakta, CNC Lazer Kesim, CNC Talaşlı İmalat Makineleri, CNC Abkant Presler ve Kaynak Robotlarımızda işlenerek tecrübeli personelimiz tarafından üretimi gerçekleştirilmektedir.

Firmamız, Kalite, Güven ve Müşteri Memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda, bugün makine parkında bulunan CNC Lazer Kesim Makineleri, Kaynak Robotu Hatları, CNC Tornaları, CNC İşleme Merkezleri, CNC Abkant Büküm Presleriyle üretime hız, kalite, hassasiyet kazandırarak çalışmalarına ve sanayicilerimize çözüm ortağı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.


VİZYONUMUZ

Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini ön planda tutarak, sahip olduğu teknoloji ve deneyimi etkin kullanan, Tarım Makineleri ve Makine İmalat sektöründe yerli ve yabancı iş ortaklarının tercih ettiği bir şirket olmaktır.


MİSYONUMUZ

Tarım Makineleri ve Makine İmalat konusundaki tecrübemizi ve imkanlarımızı çiftçilerimizin ve sanayicilerimizin gelişmesi için kullanarak çözüm ortağı olmak, sektörümüzde yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek yeni ve kullanılabilir makineler yaparak çiftçilerimizin hizmetine sunmaktır.